Par ViA DK

Vidzemes Augstskolas Debašu klubs (VIA DK) ir Vidzemes Augstskolas studentu izveidots (dibinātājs - Ēriks Ajausks) un uzturēts interešu klubs (interešu izglītības organizācija). VIA DK darbojas jau no 2005. gada 10. novembra, savukārt šis blogs no 2008.g. 10. novembra.

VIA DK vīzija: viens no Latvijas spēcīgākajiem, populārākajiem un dinamiskākajiem debašu klubiem, kurš vienlīdz lielu uzsvaru liek uz debatēšanas kultūras attīstību gan starp studentiem, gan arī plašāku sabiedrību – caur regulārām publiskajām debatēm, turnīriem un aktīvu diskusiju.

VIA DK mērķis: veicināt debašu atpazīstamību studentu un arī plašākas sabiedrības vidū, uzlabojot sabiedrības un studentu iesaisti Vidzemes Augstskolai un sabiedrībai nozīmīgos un aktuālos jautājumos, veicinot izpratni caur argumentētu diskusiju. Tāpat arī aktīvi attīstīt interešu izglītību debašu formātā Vidzemes Augstskolā, sagatavot debatētājus, kuri ar panākumiem ir spējīgi debatēt ne vien Latvijas, bet arī Baltijas un Eiropas līmenī.

VIA DK nodarbojas ar sekojošām aktivitātēm:
  • Interešu izglītības nodrošināšana studentiem un debašu apmācība Britu parlamentārajā stilā
  • Regulāras argumentēšanas, runas un uzstāšanās mākslas treniņu sesijas
  • Dalība Latvijas un starptautiska līmeņa debašu turnīros
  • Starptautiska mēroga debašu turnīru organizēšana Vidzemes Augstskolā
  • Publisko debašu organizēšana par dažādiem studentiem un plašākai sabiedrībai aktuāliem jautājumiem un problēmām
  • Debašu popularizēšana, diskusijas un izpratnes veicināšana interneta vidē ar VIA DK bloga starpniecību
  • Un, protams, neaizmirsīsim pašu labāko lietu, ar ko saistās debates ViA - lieliska, pozitīva, spraiga un atmiņās paliekoša laika pavadīšana! ;)

KONTAKTI

debates@va.lv


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru