pirmdiena, 2012. gada 13. februāris

Par Jaunumiem (jā, ar lielo burtu!)

Sveiki visiem.

Janvāri Vidzemes Augstskolas Debašu klubs aizvadījis mierīgi, jo liela daļa biedru bija devušies brīvdienās no akadēmiskās dzīves, un ar augstskolu saistītajām aktivitātēm. Turpretim Februāris iesācies ar veselu virkni jaunumiem.

Pirmkārt jāmin tas, ka ViA DK vadības grožus uz šo semestri ir pārņēmis Jāņa Segliņa un Mārtiņa Kreiļa duets. Ar to arī apsveicam abus un novēlam veiksmīgi darboties. Lai daudz ideju, kā attīstīt debates ViA!

Otrs jaunums ir tas, ka debašu klubam ir pievienojušies vairāki jauni biedri. Cerams, uz palikšanu - jo debatēt taču ir forši!

Trešais, svarīgākais un aktuālākais jaunums ir tas, ka ViA DK ir ieplānojis debašu turnīru. Turnīrs paredzēts marta sākumā - 3. un 4. marts. Visi atzīmējam šos datumus kalendārīšos un turpmāk uz piedāvājumiem darīt ko mazāk interesantu par piedalīšanos ViA DK rīkotajā debašu turnīrā atbildam "Es nevaru, man ir debašu turnīrs Valmierā". Izklausās taču ļoti svarīgi un patiesībā tā tas arī ir. Drīzumā publicēsim un nosūtīsim plašāku informāciju.

Uz tikšanos Valmierā.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru