sestdiena, 2012. gada 29. septembris

We Want You For KICK-OFF’12!Klāt ir tas brīdis, kad ViA debašu klubs aicina tieši TEVI (vienalga, vai esi debatētājs, vai nē) uz vienu no pilnvērtīgākajiem debašu pasākumiem šajā rudenī! 6. un 7. oktobrī notiks „Kick-off” seminārs. Tūlīt paskaidrošu, kas slēpjas zem šiem vārdiem (nē, šoreiz tas nav futbols!)

Šis seminārs tiek veidots, lai divās dienās padziļināti apgūtu debatēšanas pamatus. Tas nozīmē ne tikai debates, debates un vēlreiz debates. Debatēs slēpjas arī citas vērtīgas prasmes, kas noderēs pilnīgi jebkuram mirstīgajam studentam (labi, kartupeļu cepšanu tomēr neiekļāvām). 


ĒDIENKARTĒ 
Galvenais, ko mēs jums piedāvāsim šajās divās dienās ir: 
  • apgūt lietderīgas prezentēšanas prasmes (šobrīd meklējam žonglēšanas instruktoru), 
  • iemācīties argumentēt (uzzini, kas ir SEX formula, un kā viņas veiksmīga apgūšana atstās jautātājus bez vārdiem), 
  • izbaudīt īstas debates un iemācīties debatēt tā, ka pat oponents piekritīs Tavam teiktajam (ieteicamas iepriekšējas iemaņas karatē, boksā vai citos cīņas sportos), 
  • Protams, neizpaliks pavisam neatkārtojams vakara pasākums, kas tiks ieturēts labākajās ViA DK tradīcijās. Ja vēl par tām neko nezini – noteikti atnāc! (Brīdinām! Pārāk labi sociālie vakari var izraisīt skumjas par to beigšanos!)

SCENĀRIJS (Jā, mēs ieturam intrigu, un programmu publicēsim vēlāk!)

Pasākuma pirmajā dienā Tev būs iespēja apmeklēt semināra tipa nodarbības, kuras vadīs arī ViA DK vecbiedri (klīst baumas, ka mūs apmeklēs ViA DK pats radītājs!). Bet mums nepatīk, tikai stāstīt, tālab parūpēsimies par interesantiem uzdevumiem, kuru laikā varēsiet pārbaudīt arī savas prasmes. (Jā, Tev būs jāskrien un jālec tik daudz un tik aukstu, cik mēs to gribēsim. Jokojam. Varbūt.)

Ar sestdienas oficiālo daļu vēl nekas nebeidzas. Debates, treniņus un pavisam ar debatēm nesaistītas lietas turpināsim @A-kojas (vismaz vakara iesākumā), kur Tev būs iespēja uzzināt, kas ir ViA DK neformālie pasākumi un to, cik lieliski cilvēki tur apgrozās.

Bet svētdien, pēc sestdienas uzņemtās drosmes, ļausim Tev kārtīgi to arī izmantot, debatējot jau pilnās parlamentārās debates. Par miegainumu nesatraucies – rēķinies, ka arī tiesneši būs manāmi neizgulējušies! ;)

Neticami, bet šis pasākums ir bez maksas!
Tev atliek tikai reģistrēties šeit: http://goo.gl/AJkAi
Vairāk info par par pasākumu: http://goo.gl/BQmA9 


Tiekamies!
Kristīne

4 komentāri: