otrdiena, 2012. gada 13. novembris

Uzmanību! ViA DK veicina sociālo dzīvi izraisot spēcīgu atkarību.


Sestdien 10. novembrī risinājās zīmīgs Vidzemes Augstskolas debašu kluba notikums, kas atstājis neizdzēšamas pēdas tā dalībnieku debašu kultūras uztverē - ViADK septiņu gadu jubileja! Zīdainis, kurš tika radīts pirms septiņiem gadiem Ērika Ajauska un domubiedru rokām, šobrīd ir sasniedzis skolas vecumu. Turpina augt un mēs ticam, ka kādu dienu kļūs par valsts prezidentu. :D


Jubilejas pasākumā darījām, to ko protam vislabāk. Dienas laikā norisinājās mini debašu turnīrs, kurā ārēji dzelžainus uzskatus, azartiskās vārdu kaujās, aizstāvēja esošie un bijušie debašu kluba biedri. Viņu sniegumu vērtēja un pēc katra riņķa verdiktu sniedza ViA mācībspēki - Dace Jansone, Liene Ločmele un Ieva Dmitričenko. Paldies viņām par atsaucību, vēlmi iesaistīties un izcilajām rezolūcijām.

1. Valdība atļaus laulības ar vairākiem partneriem;
2. Valdība uzskata, ka ir jāveido vienota ES armija;
3. Valdība izņems no skolu programmām A.Brigaderes lugu "Sprīdītis".

Dažādas rezolūcijas par dažādām tēmām. Vienojošais faktors - visās debatēs uzvarēja komanda 2 OLD BABIES zināmi arī kā "Zilais un Sinepe".  Gaisā virmo uzskats, ka uzvaras lauri viņiem tika piešķirti par iepriekšējiem sasniegumiem. :D Lai vai kā, vietas šoreiz noteikti nebija primārais - svarīgāk bija sanākt kopā.

Īpaši izceļama ir pēdējā debate, par "Sprīdīti". Vismaz vienā no abām istabām, tēlainu salīdzinājumu jūra un radušu pieeju pārbagātība rezumējās ar smieklu asarām, ne mirkli nezaudējot debates kvalitāti. Kā teica Krupmens jeb K.Ročāns "viena no labākajām debatēm, kurā esmu piedalījies" - un tas nozīmē daudz.

ViA DK neatzīst pasākumus, kuriem nav neformālā daļa. Tās trūkums vēl nav novērots nevienā no ViA DK organizētajām aktivitātēm. Vakarā uz apbalvošanu, kūku un šampanieti (vai kas kuram labāk garšo) mūsu rindas papildināja vēl sen neredzētu biedru sejas. Vakara gaitā neizpalika arī tradicionālā kāršu spēle King’s Cup. Pēc tās svinēšana iegūst jaunus apvāršņus un rodas viss neaizmirstamākie vakara brīži (turpmākais pasākuma apraksts ir katra paša kompetencē).

Pasākums izvērtās tik satriecoši labs, ka ir liels potenciāls to ieviest kā ikgadēju tradīciju. Paldies visiem, visiem, visiem, kas atrada laiku ierasties - gan uz formālo (nosacīti formālo), gan neformālo daļu. Prieks bija jūs visus redzēt, un centīsimies ViA DK dzimšanas dienas tradīciju turpināt, attīstīt un vēl vairāk iesaistīt gan esošos, gan bijušos ViA DK biedrus).

Tāpat Paldies jāteic Vidzemes Augstskolai par telpām un ViASA :)

Kristaps Ročāns ‏@KristapsRocans
@ViADK salidojuma " Fun " turnīrs turpinàs, debatēs izmantotie piemēri spridzina- laiks dejojošiem mërkakiem? :)

Kristaps Ročāns ‏@KristapsRocans
@ViADK debate ar rezolüciju, valdība izñems no skolu programmàm Sprīdīti izvērtàs kvalitatïva un jautra- pat "netïrà błoda" tika pieminèta.

Mārtiņš Vaivars ‏@Martins_Vaivars
@KristapsRocans @ViADK @JanisRukmanis Super! Forši, ka jūs kārtīgi atzīmējat kluba 7. dzimšanas dienu. Pievienojos visiem sveicējiem.

Rihards Grigulis ‏@RGrigulis
Atpakaļ nio @ViADK pasākuma, bija super! Vakar būs vēl vairāk super!

Līga Bērzkalne ‏@LigaBerzkalne
Debašu dienas daļa dikti patika. Gaidāms vēl vakara pasākums. @akojas uzmanās, @ViADK tuvojas!

Reinis Sietiņš ‏@ReinisSietins
Sveiciens @ViADK 7. dzimšanas dienā! Ļoti žēl, ka nevaru būt šajā dienā ar Jums. Priekā!

Jānis Rukmanis ‏@JanisRukmanis
Liels paldies Dacei Jansonei, Lienei Locmelei un Ievai Dmitričenko par atbalstu @ViADK Mums patika

Ģirts Broks ‏@Hematogenas
Lieliski pavadīts, pozitīvi piepildīts 10.nov Padies @ViADK !! Vēl vismaz 7x7 gadus noturēt! Priekā!

Līga Bērzkalne ‏@LigaBerzkalne
Vakardienas @ViADK pasākums tiešām iespaidīgs. Septiņu gadu vecuma sasniegšana atzīmēta godam.

wisvaldis ‏@wisvaldis
@ViADK Prieks, par Jums. Sveicu! @wisvaldis bija jānodarbojas ar zinātni, lai varētu palīdzēt Jums rīkot gudras debates arī turpmāk;)

Artis Spertāls ‏@artis_spertals
Es neesmu Jānis Orlovs. @viadk.

Ēriks Ajausks ‏@Eriks_A
Paldies @viadk par lieliski noorganizēto salidojuma turnīru un@VidzAugstskola pasniedzējiem par atbalstu. Bija prieks atkal debatēt.Priekā
Artis un Mārtiņš

1 komentārs: