svētdiena, 2010. gada 14. februāris

ViA DK aktivitātes

Nākamā nedēļa Vidzemes Augstskolā un Vidzemes Augstskolas Debašu klubā solās būt īpaši aktīva. Viss sāksies ar debašu sesiju angļu valodā, pirmdien A-kojās, plkst 18:30. Ņemot vērā to, ka šogad ir izcili skaista ziema, ViA DK trešdien debašu sesijas laikā, plkst. 18:30 dosies uz "Ežu" publisko slidotavu un izbaudīs ziemas priekus. Ir aicināti arī tie, kuri nav ViA DK biedri, jo, kā mums visiem zināms, kopā jautrāk!

Nākamais ievērības cienīgais notikums ir ViA Cukurballe, kas notiks 4-dien. Zīmīgs notikums ir ViA gada studenta pasludināšana. Šis notikums ir zīmīgs ViA DK, jo no 10 kandidātiem 4 (Baiba Udrase, Elīna Pūdža, Jānis Rukmanis, Reinis Sietiņš) ir aktīvi iesaistījušies Vidzemes Augstskolas Debašu klubā. Ņemot vērā šo faktu, ViA DK izveidoja provizorisku aptauju par ViA gada studenti un studentu. Jāpiemin fakts, ka šī ir neoficiāla aptauja debašu kluba blogā un rezultāti, kas tiks parādīti ir subjektīvi.

Novēlu Jums visiem veiksmīgu nedēļu!

1 komentārs:

  1. Tā īsi un lakoniski mans subjektīvais viedoklis: dāmu konkurencē uzvarēs Dace. Kāpēc? Tāpēc ka viņas vārds ir visatpazīstamākais.
    Bet mana balss noteikti aizies Elīnai. Pilnīgi noteiki.
    Čaļu konkurencē, ja es būtu bukmeikeris, tad pilnīgi noteikti zemākie koificienti būtu Rukmanim un Bergam. Labi, tuvāk vieniekam būtu Tomam, ne Rukmanim.

    AtbildētDzēst